Web Sitelerim

Bu Bölümde kendi Web Sitelerimi Tanıtacağım. Özellikleri ve İçeriklerini belirteceğim

Alican Design – Web Tasarım ve Proje

Alican-HELP-ME
Alican Design Bu Site yaptığım ve şuanda online olarak çalışan Web Siteleri bulunmaktadır. Ayrıca Web Tasarım, Yazılım ve Kurumsal Kimlik ve Fotoğraflama hizmetleri için siteden bilgi alabilirsiniz alabilirsiniz. Çok Yakında Sitenin Mobil Versiyonuda yapılacaktır.

Alican Photography – Profesyonel Fotoğrafcılık

Alican Photography

Alican Photography Hobi olarak yaptığım fotorafçılığı profesyonele dökme çabasıyla açtığım bir site şuan için henüz gelişim evresini tamamlamadı. Sitede Ayrıca DSLR ve Fotoğrafcılık hakkında bilgiler bulabileceğiniz bir blog kısmıda var. Zaman buldukça siteyi zenginleştiricem ayrıca siteden referanslarımıda görebilirsiniz. Sitenin tamamı ingilizcedir.

Alican HELP-ME! – İnternet ve Teknoloji Haberleri – Blog

Alican-HELP-ME

Alican HELP-ME! Profesyonel ilk Blog’um olup 2013 yazının sonuna doğru açılmıştır. Henüz gelişim evresindedir. İnternet, Teknoloji ve Yazılım alanlarında sizlere güncel haberler vermekteyim.

Alican HELP-ME! – İnternet ve Teknoloji Haberleri

Alican-HELP-ME

Alican HELP-ME! Profesyonel ilk Blog’um olup 2013 yazının sonuna doğru açılmıştır. Henüz gelişim evresindedir. Amacım İnternet, Teknoloji ve Yazılım alanlarında sizlere güncel ve kaliteli bir Haber sitesi sunmak ve Sektörde bu alanda ilk sıralarda yer almak.

İnternet Korsanları – Oyun Haberleri

İnternet Korsanları yeni bir Blog Projesidir. 4 kişilik bir ekip ile yola çıktığımız sizlere Oyun Haberleri vereceğimiz bir sitedir. Bu sitede içerik olarak Oyun ve Teknoloji haberleri verilecektir.

Amacımız sektörde önde gelen siteler arasında olmak internet dünyasına kaliteli bir hizmet vermek.Eğer sizde grubumuza katılmayı düşünürseniz bize iletiş yolundan Adınız Soyadınız ve mailin neyle ilgili olduğunu iletişim bilgilerinizle birlikte yazmayı unutmayın.

Not: Alımlarla ilgili Erkekler için Kısaca Bilgisayar Oyun Tarihi, Konsol Oyunlarını ve literatür ve makaleleri koyup anlayabilecek kadar ingilizce bilgisi olması gereklidir.(Çok İyi Derecede Oyun Kültürü olan arkadaşlar alınacaktır.) Maksimum 1 kişi

Bayanlar için alımlarda Bilgisayar Oyunları, Anime, Cosplay konularında ilgili zamanı bol olan oyun oynamayı seven belirli oyunlarda kültürü olan kişiler alınacaktır. Maksimum 2 kişi.

Proje de şuan için kişilere belli bir üçret ödenmeyecektir. Fakat Arama motorları da, Alexa sıralamasına Dünya ve Türkiyede belli bir seviyeye geldiğinde vede sitemiz rakiplere yakın belli bir PR değeri aldığında affiliate marketin yani reklam alımları başlayacaktır. Siteden kazanılan kar işinizin yoğunluğuna göre değişecektir. Yaklaşık 1 veya 2 sene Arama Motorları ve rakiplerin seviyesine gelene kadar Siteden ciddi bir şekilde kar beklemiyoruz. Eğer siteyi kar elde etmeden bırakmanız projeden ayrılmanız halinde bir üçret verilmesi mümkün değildir bilginize.

Ekibimiz şuan için 2 erkek 2 bayandır çalışma şekli yarı zamanlıdır.


Reklamlar