Litecoin Yatırımı Yapmak

Litecoin, Bitcoin gibi bir elektronik para birimi. Litecoin’i bilmem ama Bitcoin için yıllardır applestore’da alışveriş yapılabileceği, Atatürk Hava Limanında bir Bitcoin ATM’si bulunduğu ve bir kısım sitede bu para birimi ile alışveriş yapıldığı biliniyor.

Bitcoin bundan 3 sene önce 400₺’den 800₺ daha sonra 1200₺’lere çıktığında bitcoin kullanan bir takım kişiyi zengin etmişti. Böyle bir dalgalanma hiç bir para biriminde yok tabikide hatta böyle bir dalgalanmadan sonra birçok ülke bu durumdan korkup bu duruma bir el konulmasını istedi.

Açıkçası şuan 1 Bitcoin yaklaşık 606 dolar değerinde buda 1800 türk lirasına yakın bir değer ediyor açıkcası mükemmel bir yatırım aracı gibi gözüksede bozdurması ve harcaması dert gibide birşey aynı zamanda tabi 3 yıllık bu süreçte Ülkelerin duruma el koyması ile birlikte bitcoindeki aşırı dalgalanmalar durdu.

Peki Litecoin? Tam 3 yıldır aynı fiyatlarda geziyor 1 Litecoin 3.5 dolar yaklaşık 11 türk lirası gibi. Peki ya ilerde oda böyle bir dalgalanma yaşarsa düşünsenize 110₺ ye aldığınız 10 Litecoin bir anda 18.000₺ olmuş.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s